Pārbaudītu ražotāju kvalitāte
Radio detaļu, elektronisko komponentu
mazumtirdzniecība un vairumtirdzniecība

Populārākās radiodetaļas. Tranzistori

Mūsdienīgās radioiekārtas tiek piedāvātas kā dažāda veida un tipa radiodetaļas. Gan no iesācēju, gan no profesionāļu puses ir liels pieprasījums pēc tādām detaļām, kā - tranzistori. Kompānijā Ormix tranzistori tiek piedāvāti plašā izvēlē. Ja Jūs vēl nezinat, kam nepieciešamas šīs radiodetaļas, mūsu materiāls var būt Jums noderīgs.

Sīkrīki, to tranzistori

Mūsdienīgu tranzistoru pielietošanas sfēra ir ļoti plaša. Šīs radiodetaļas izmanto sīkrīku, tādu kā mobilie tālruņi un spēļu konsoles, planšetdatori un jaudīgi personīgie datori - izgatavošanā un remontā. Dabiski, izmantošanas sfēra netiek ierobežota tikai ar tādu produkciju, kā sīkrīki : jebkuru mūsdienīgu elektronisko produktu būs grūti izveidot, neizmantojot tranzistorus.

Radiodetaļu raksturlielumi

Tranzistori, kuri tiek piedāvāti kompānijas Ormix katalogā, atšķirās ar dažādiem tehniskiem raksturlielumiem un ekspluatācijas parametriem. Visbiežāk radioamatieri, pētot elektroniskās komponentes, kuras nepieciešamas sīkrīku izgatavošanai vai remontam, izvēlās tranzistorus, pievēršot uzmanību to:

  • Izmēram. Kādu laiku atpakaļ cienīgs tranzistoru analogs bija vakuuma lampas, taču to lielie izmēri neļāva konkurēt ar tranzistoriem – ļoti mazām pēc izmēra elektroniskām komponentēm, kuras, neskatoties uz mazajiem izmēriem, raksturojas ar augstu skaitļošanas jaudu.
  • Svaram. Nozare šodien ir izdarījusi milzīgu soli uz priekšu, tāpēc ražotāji izgatavo tranzistorus, kuru svars ir minimāls. Pirms vairākiem gadu desmitiem, par to nevarēja pat sapņot : tranzistori bija pārāk lieli, lai tos izmantotu sīkrīkos. Pateicoties tam, ka Ormix, tāpat kā daudzas kompānijas pasaulē, realizē ļoti maza svara tranzistorus, kļuvis iespējams radīt augsti tehnoloģiskas mobīlās elektroniskās ierīces vai zinātniskās iekārtas.
  • Temperatūrai. Salīdzinot ar tām pašām vakuuma lampām, tranzistori ražo mazāku siltuma daudzumu, kas ļauj tos izmantot sarežģītākās elektroniskās ierīcēs, kur nav iespējams izmantot efektīvas dzesēšanas sistēmas.

Ormix pircēji izvēloties tranzistorus, tāpat pievērš uzmanību enerģijas patēriņam, izturībai un citiem parametriem, kuri mainās atkarībā no radiodetaļas veida. Kas paliek nemainīgs, tad tā ir mūsu produkcijas augstā kvalitāte, par ko Jūs varat pārliecināties no personīgās pieredzes.