Pārbaudītu ražotāju kvalitāte
Radio detaļu, elektronisko komponentu
mazumtirdzniecība un vairumtirdzniecība

Digitālie multimetri: noderīgs instruments

Digitālie multimetri – tie ir mūsdienīgi mērinstrumenti, bez kuriem nevar iztikt neviens elektriķis. Taču, neskatoties uz šo iekārtu plašo izplatību un lielo izvēli, ko piedāvā mūsu radiodetaļu veikals Ormix, mēs saprotam, ka šī raksta lasītāji sadalīsies divās lielās nometnēs – tie, kuri zin, kā izmantot līdzīgas iekārtas un tie – kuri nemaz nezin, kā darbojas šī ierīce ar ciparnīcu, elektrodiem un LCD displeju. Tomēr mūsu materiāls būs vienlīdz noderīgs visiem.

Kas ir multimetrs?

Multimetrs – tā ir ļoti noderīga elektroniskā ierīce, kura mēra spriegumu, strāvas stiprumu, pretestību: voltos, ampēros un omos. Daži dārgākie multimetri var izmērīt pat temperatūru, kas norāda, ka šie mērinstrumenti ir universāli. Faktiski, lielākā daļa multimetru, kurus piedāvā mūsu radiodetaļu veikals Ormix, var apvienot trīs mērījumus vienotā procesā un parādīt rezultātus trijos parametros – ampēros(strāvas stiprums), voltos(spriegums) un omos(pretestība).

Multimetru izmantošanas joma

Multimetri – noderīgi rokas mērinstrumenti, kurus var izmantot bojājumu meklēšanai un novēršanai, tādos izstrādājumos, kā radiodetaļas un elektroniskās komponentes. Multimetri tiek izmantoti mērījumu veikšanai lauka apstākļos. Tos var ekspluatēt mājās vai arī rūpnieciskajā vidē, elektriskās jaudas mērīšanai ar lielu precizitāti.

Tie ir noderīgi, lai pārbaudītu elektroenerģijas padevi dažādās ierīcēs – no automašīnas līdz baterijām vai sadzīves tehnikā.

Mērinstrumentu dažādība

Ir divi galvenie multimetru veidi, kuri veic mērījumus:

  • Analogie. Tie ir vecā tipa mērinstrumenti, kas joprojām tiek izmantoti visā pasaulē. Analogajiem multimetriem ir ciparnīca, lai parādītu rādījumus, bet mērījumi tiek veikti ar adatas palīdzību.
  • Digitālie. Mūsu radiodetaļu veikals piedāvā tādus multimetrus, kuri aprīkoti ar LED vai LCD displejiem, lai parādītu mērījumu rezultātus.

Ja Jūs esat elektriķis vai inženieris, digitālie multimetri kļūs īsti palīgi ikdienas darbā. Pievērsiet uzmanību kompānijas Ormix piedāvājumiem, kur ir plaša izvēle, pieejamas cenas un augstas kvalitātes preces.