Pārbaudītu ražotāju kvalitāte
Radio detaļu, elektronisko komponentu
mazumtirdzniecība un vairumtirdzniecība

Radiodetaļu veikals „Ormix” – inovatīvie diskrētie pusvadītāji vienā portālā

Radiodetaļu veikals „Ormix” piedāvā Jūsu uzmanībai plašu produkcijas klāstu, kas sastīts ar diskrētiem pusvadītājiem. Mūsu noliktavās ir tūkstošiem dažādu komponentu, kuri vienmēr ir gatavi doties pie mūsu klientiem. Mēs pastāvīgi sekojam jaunumiem dotajā jomā un paplašinām savu preču klāstu. Uz doto brīdi mēs realizējam šādu produkciju:

  • Tranzistori (bipolārie, vienpolārie, Darlingtona tranzistori).
  • Diodes (universālās, stabilitroni, transili, šotnija diodes).
  • Tiltaslēguma taisngrieži.
  • Tiristori (simistori, diaksi).

Visi šie komponenti ir diskrētie pusvadītāji. Kā diskrētās ierīces tiek uzskatīti elektriskie komponenti ar pasīvo vai arī ar vienu aktīvo shēmas elementu, kuri atkārtojas no vienas līdz vairāk reizēm, lai izveidotos diskrēta ķēde. Ir arī integrālās shēmas, bet tās atšķirās ar to, ka satur simtiem vai pat tūkstošiem elementu.

Radiodetaļu veikals „Ormix” piedāvā pusvadītājus no atpazīstamākajiem ražotājiem. Mūsu mājas lapā ir ērta meklēšanas sistēma, ar kuras palīdzību Jūs varat viegli atrast vajadzīgo preci. Portālam ir ergonomisks dizains un ērta struktūra: visas preces ir sašķirotas un sagrupētas ērtā katalogā.

Diskrētie pusvadītāji: tirgus situācija

Katru gadu diskrēto pusvadītāju patēriņš pieaug par vairākiem miljardiem dolāru. Lielākā daļa patērētāju ir automašīnu ražotāji, sakaru iekārtu un sadzīves tehnikas ražotāji. Piemēram, 2005. gadā pārdošanas apjoms sasniedza 10.49 miljardus dolāru, bet jau 2009. gadā šī summa palielinājās līdz 14.42 miljardiem dolāru. 2013. gadā šī summa sasniedza 15.4 miljardus dolāru.

Jāatzīmē, neskatoties uz inovāciju risinājumu sacensībām, diskrētiem komponentiem ļoti pietrūkst tehnoloģiskā progresa. Tieši šī iemesla dēļ, daudzas jaunās ierīces maz atšķiras viena no otras. Šajā sakarā, atsevišķi ražotāji pārstāja ražot savu produkciju.

Taču, neskatoties uz šādām prognozēm, pārdošanas apjoms tirgū pieaug. Radiodetaļu veikals „Ormix” vienmēr gatavs nākt pretī saviem klientiem un piedāvā viszemākās cenas. Mūsu klienti var būt pārliecināti par preču kvalitāti un mūsu profesionalitāti. Ar mums viegli un ērti sadarboties, jo mēs rūpējamies par savu reputāciju. Zvaniet un kļūstiet par mūsu klientiem un biznesa partneriem, un kopā mēs atradīsim veidu, kā šo nišu padarīt vēl perspektīvāku.